Sklep

Najlepsi


Superliga


Król strzelców

Miejsce Zawodnik Zespół Bramki zdobyte
1. Michał Zbryk Sancho Panza 12
2. Michał Szewczyk Elita Nowy Dwór 8
3. Jacek Dudała Kuchcik Kuźniki 7
4. Mirosław Konkel Dżentelmeni 7
5. Eryk Klimczak Sancho Panza 7
6. Grzegorz Ciepliński CSWIiCh 6
7. Dawid Lipiński Dżentelmeni 6
8. Marcin Kalisz Klueh 5
9. Amadeusz Siwik Klueh 5
10. Michał Biskup Blitz Wrocław 5

Król asyst

Miejsce Zawodnik Zespół Asysty
1. Michał Zbryk Sancho Panza 7
2. Michał Szewczyk Elita Nowy Dwór 6
3. Mateusz Lubański Kuchcik Kuźniki 6
4. Artur Kaleta Blitz Wrocław 5
5. Grzegorz Ciepliński CSWIiCh 5
6. Tomasz Kowalski CSWIiCh 5
7. Łukasz Deneka CSWIiCh 4
8. Dawid Lis Kuchcik Kuźniki 4
9. Armand Siwik Klueh 4
10. Amadeusz Siwik Klueh 3

Klasyfikacja Kandyjska

Miejsce Zawodnik Zespół Wynik
1. Michał Zbryk Sancho Panza 19
2. Michał Szewczyk Elita Nowy Dwór 14
3. Grzegorz Ciepliński CSWIiCh 11
4. Tomasz Kowalski CSWIiCh 10
5. Jacek Dudała Kuchcik Kuźniki 9
6. Mirosław Konkel Dżentelmeni 9
7. Eryk Klimczak Sancho Panza 9
8. Mateusz Lubański Kuchcik Kuźniki 9
9. Dawid Lipiński Dżentelmeni 8
10. Amadeusz Siwik Klueh 8

MVP

Miejsce Zawodnik Zespół Wynik
1. Michał Szewczyk Elita Nowy Dwór 4
2. Łukasz Tracz AWL 3
3. Amadeusz Siwik Klueh 3
4. Michał Zbryk Sancho Panza 3
5. Mirosław Konkel Dżentelmeni 2
6. Jacek Dudała Kuchcik Kuźniki 2
7. Maciej Smoliński AWL 2
8. Damian Pająk Przyjaciele Tifosek 2
9. Patryk Kotecki CSWIiCh 1
10. Łukasz Deneka CSWIiCh 1

1 liga


Król strzelców

Miejsce Zawodnik Zespół Bramki zdobyte
1. Damian Leśniowski FC AmRest 12
2. Piotr Zając Fulanito 10
3. Jacek Bieńkowski Beer Crew 8
4. Tomasz Pierzchalski Za Bezpieczny Weekend 8
5. Adrian Ciechanowicz Eko-Okna S.A. 7
6. Damian Rudzki Eko-Okna S.A. 7
7. Mariusz Płatek Eko-Okna S.A. 7
8. Krzysztof Kołodziej Rycerze Ni 7
9. Adrian Orlicki Deloitte 6
10. Aleksander Pyrka Beer Crew 6

Król asyst

Miejsce Zawodnik Zespół Asysty
1. Piotr Zając Fulanito 6
2. Piotr Niciński Beer Crew 5
3. Bartosz Żur Deloitte 5
4. Jacek Bieńkowski Beer Crew 5
5. Aleksander Nowaczyński KPMG Audyt Team 5
6. Łukasz Nowakowski Rycerze Ni 5
7. Adam Mosiej Fulanito 4
8. Marcin Sawicki Astech 4
9. Konrad Bigdowski FC AmRest 4
10. Tomasz Pierzchalski Za Bezpieczny Weekend 4

Klasyfikacja Kandyjska

Miejsce Zawodnik Zespół Wynik
1. Piotr Zając Fulanito 16
2. Damian Leśniowski FC AmRest 13
3. Jacek Bieńkowski Beer Crew 13
4. Tomasz Pierzchalski Za Bezpieczny Weekend 12
5. Damian Rudzki Eko-Okna S.A. 9
6. Piotr Niciński Beer Crew 9
7. Krzysztof Kołodziej Rycerze Ni 9
8. Adam Mosiej Fulanito 8
9. Bartosz Żur Deloitte 8
10. Mariusz Płatek Eko-Okna S.A. 8

MVP

Miejsce Zawodnik Zespół Wynik
1. Damian Leśniowski FC AmRest 5
2. Piotr Zając Fulanito 3
3. Mariusz Płatek Eko-Okna S.A. 2
4. Marcin Gołębiowski Astech 2
5. Damian Rudzki Eko-Okna S.A. 2
6. Michał Stopa Za Bezpieczny Weekend 2
7. Karol Pukalski KPMG Audyt Team 2
8. Mateusz Jakubowski AWL II 1
9. Kamil Makowski AWL II 1
10. Jakub Polakowski AWL II 1

2 liga


Król strzelców

Miejsce Zawodnik Zespół Bramki zdobyte
1. Michał Stokłosa Capgemini 13
2. Wojciech Wieczorek FC Velicante Wrocław 7
3. Marcel Dzwonik Axiom United 7
4. Rafał Dzietczyk JaCierpieDole FC 7
5. Marcin Stempień Logintrade 6
6. Sebastian Wachowiak Medserv United 6
7. Dawid Fabisz Selsey 6
8. Paweł Ciepliński Virtual Team 5
9. Adam Domek FiGA 5
10. Adam Wieczorek FC Velicante Wrocław 4

Król asyst

Miejsce Zawodnik Zespół Asysty
1. Dawid Fabisz Selsey 4
2. Piotr Baran JaCierpieDole FC 4
3. Piotr Błoch Logintrade 4
4. Michał Stokłosa Capgemini 3
5. Krzysztof Koronkiewicz Coyote Logistics 3
6. Jakub Lepianka JaCierpieDole FC 3
7. Artur Kowalczyk Axiom United 3
8. Radosław Auguścik Capgemini 3
9. Bartosz Rodziewicz Medserv United 3
10. Sebastian Jarząbek Medserv United 3

Klasyfikacja Kandyjska

Miejsce Zawodnik Zespół Wynik
1. Michał Stokłosa Capgemini 16
2. Dawid Fabisz Selsey 10
3. Wojciech Wieczorek FC Velicante Wrocław 9
4. Marcel Dzwonik Axiom United 8
5. Adam Domek FiGA 7
6. Paweł Ciepliński Virtual Team 7
7. Piotr Błoch Logintrade 7
8. Marcin Stempień Logintrade 7
9. Sebastian Wachowiak Medserv United 7
10. Rafał Dzietczyk JaCierpieDole FC 7

MVP

Miejsce Zawodnik Zespół Wynik
1. Michał Stokłosa Capgemini 6
2. Bartłomiej Kuś FC Velicante Wrocław 2
3. Tomasz Lisicki Axiom United 2
4. Grzegorz Kręcigłowa Core Services 2
5. Kamil Wabnic Core Services 2
6. Piotr Błoch Logintrade 2
7. Tomasz Pondel JaCierpieDole FC 2
8. Paweł Przeworski Coyote Logistics 1
9. Marcin Pruś Coyote Logistics 1
10. Dawid Fabisz Selsey 1