Sklep

Najlepsi


Ekstraklasa


Król strzelców

Miejsce Zawodnik Zespół Bramki zdobyte
1. Hubert Mikołajczyk Wielka Niewiadoma 12
2. Jakub Rejmer Baumit 11
3. Damian Rudzki Tomtex 10
4. Jakub Kazanecki Industrial Solutions Group 9
5. Jakub Pingot Real Compensación 7
6. Rafał Tomala Industrial Solutions Group 6
7. Adrian Puchała Industrial Solutions Group 6
8. Piotr Galuś Baumit 6
9. Krzysztof Kaczmarek Baumit 5
10. Radosław Osewski T.B 85 Team 5

Król asyst

Miejsce Zawodnik Zespół Asysty
1. Piotr Galuś Baumit 7
2. Tomasz Sauter Football Crew Wrocław 7
3. Rafał Tomala Industrial Solutions Group 6
4. Jakub Rejmer Baumit 6
5. Andrzej Jaskowski Wielka Niewiadoma 5
6. Damian Madej Wielka Niewiadoma 4
7. Hubert Mikołajczyk Wielka Niewiadoma 4
8. Adrian Puchała Industrial Solutions Group 4
9. Dawid Kloczkowski Tomtex 4
10. Łukasz Zakrzewski T.B 85 Team 4

Klasyfikacja Kandyjska

Miejsce Zawodnik Zespół Wynik
1. Jakub Rejmer Baumit 17
2. Hubert Mikołajczyk Wielka Niewiadoma 16
3. Piotr Galuś Baumit 13
4. Damian Rudzki Tomtex 13
5. Rafał Tomala Industrial Solutions Group 12
6. Jakub Pingot Real Compensación 10
7. Adrian Puchała Industrial Solutions Group 10
8. Tomasz Sauter Football Crew Wrocław 10
9. Jakub Kazanecki Industrial Solutions Group 10
10. Krzysztof Kaczmarek Baumit 8

MVP

Miejsce Zawodnik Zespół Wynik
1. Hubert Mikołajczyk Wielka Niewiadoma 5
2. Piotr Galuś Baumit 2
3. Jakub Kazanecki Industrial Solutions Group 2
4. Damian Rudzki Tomtex 2
5. Radosław Osewski T.B 85 Team 2
6. Jacek Pożarowski Tigers 1
7. Jakub Rejmer Baumit 1
8. Radosław Karasek Baumit 1
9. Kamil Moskwa Industrial Solutions Group 1
10. Marcin Majak Tigers 1

WLB1


Król strzelców

Miejsce Zawodnik Zespół Bramki zdobyte
1. Marcel Dzwonik Brat Albert 12
2. Mariusz Szpyra Brzmienie Miasta 10
3. Marcin Michalkiewicz Gumzamet Fidasz 9
4. Arkadiusz Barski Zielone Anioły 6
5. Paweł Misiewicz Zielone Anioły 6
6. Dawid Płaczkiewicz ORA Wrocław 6
7. Konrad Hylewicz Brzmienie Miasta 6
8. Daniel Wojda Gumzamet Fidasz 5
9. Dariusz Sojka Wolves Wrocław 5
10. Adrian Gorzka Gumzamet Fidasz 5

Król asyst

Miejsce Zawodnik Zespół Asysty
1. Marcin Wokan Gumzamet Fidasz 6
2. Marcel Schmidt Brzmienie Miasta 5
3. Mariusz Szpyra Brzmienie Miasta 5
4. Paweł Misiewicz Zielone Anioły 4
5. Jakub Pelwecki Wolves Wrocław 4
6. Jan Mikołajek Zielone Anioły 4
7. Marcin Michalkiewicz Gumzamet Fidasz 4
8. Mateusz Gudra Brat Albert 4
9. Mateusz Gębala Old Blue Angels 4
10. Krzysztof Wiater KP Ogrodomania 4

Klasyfikacja Kandyjska

Miejsce Zawodnik Zespół Wynik
1. Mariusz Szpyra Brzmienie Miasta 15
2. Marcin Michalkiewicz Gumzamet Fidasz 13
3. Marcel Dzwonik Brat Albert 13
4. Paweł Misiewicz Zielone Anioły 10
5. Konrad Hylewicz Brzmienie Miasta 10
6. Marcel Schmidt Brzmienie Miasta 9
7. Jan Mikołajek Zielone Anioły 8
8. Dariusz Sojka Wolves Wrocław 8
9. Michał Trojan Old Blue Angels 8
10. Marcin Wokan Gumzamet Fidasz 8

MVP

Miejsce Zawodnik Zespół Wynik
1. Mariusz Szpyra Brzmienie Miasta 3
2. Marcin Michalkiewicz Gumzamet Fidasz 2
3. Marcel Dzwonik Brat Albert 2
4. Michał Trojan Old Blue Angels 2
5. Olaf Mikołajek Zielone Anioły 1
6. Jan Mikołajek Zielone Anioły 1
7. Paweł Misiewicz Zielone Anioły 1
8. Patryk Rozwadowski Zielone Anioły 1
9. Grzegorz Bzowski Soccer Team 1
10. Marcel Schmidt Brzmienie Miasta 1

WLB2


Król strzelców

Miejsce Zawodnik Zespół Bramki zdobyte
1. Tomasz Dubiel Impel 12
2. Mateusz Lubański Stowarzyszenie Odra-Niemen 10
3. Igor Wójcik MAHLE Shared Services 9
4. Adam Lajszczak Brak Sponsora 8
5. Kamil Bednarski Impel 6
6. Kamil Lemiecha FLHF 6
7. Zbigniew Lichocki FC ŻWiR 5
8. Remigiusz Markiel Afera Neonowa 5
9. Łukasz Smolarczyk Impel 5
10. Łukasz Kucajda Żar Tropików 5

Król asyst

Miejsce Zawodnik Zespół Asysty
1. Roman Wisiecki Impel 6
2. Łukasz Smolarczyk Impel 5
3. Sławomir Łutczak Impel 4
4. Kamil Bednarski Impel 4
5. Jan Gruca Żar Tropików 4
6. Jesus Lopez Garcia AWL Kadra 4
7. Adam Lajszczak Brak Sponsora 4
8. Sebastian Jamny Brak Sponsora 4
9. Łukasz Cygańczuk Impel 3
10. Wojciech Binkowski Impel 3

Klasyfikacja Kandyjska

Miejsce Zawodnik Zespół Wynik
1. Tomasz Dubiel Impel 14
2. Mateusz Lubański Stowarzyszenie Odra-Niemen 13
3. Adam Lajszczak Brak Sponsora 12
4. Łukasz Smolarczyk Impel 10
5. Kamil Bednarski Impel 10
6. Igor Wójcik MAHLE Shared Services 9
7. Roman Wisiecki Impel 7
8. Jesus Lopez Garcia AWL Kadra 7
9. Kamil Dyszy Fresenius United 7
10. Allan Mierzwa Stowarzyszenie Odra-Niemen 7

MVP

Miejsce Zawodnik Zespół Wynik
1. Mateusz Lubański Stowarzyszenie Odra-Niemen 2
2. Jan Gruca Żar Tropików 2
3. Tomasz Dubiel Impel 2
4. Igor Wójcik MAHLE Shared Services 2
5. Jesus Lopez Garcia AWL Kadra 2
6. Rui Paiva Fresenius United 2
7. Remigiusz Markiel Afera Neonowa 2
8. Kamil Lemiecha FLHF 2
9. Kamil Bednarski Impel 1
10. Łukasz Smolarczyk Impel 1